Irlandia

Jak przygotowujesz się do podróży? Może kupujesz przewodnik, przeglądasz Internet poszukując ciekawych informacji o danym miejscu, notujesz, skrupulatnie przeliczasz kilometry dzielące poszczególne miejsca? Jedziesz przygotowany z konkretnym planem? Można i tak, ale jeżeli wybierasz się do Irlandii do odłóż przewodnik, wyłącz komputer i po prostu zamknij oczy.


Czerwiec w Irlandii
Już teraz zapoznaj się z najciekawszymi, czerwcowymi festiwalami. Jesteś fanem dobrej kuchni, bajecznie kolorowych ogrodów czy literatury? Nie mogłeś lepiej trafić! Irlandia ma tak wiele do zaoferowania. A jeżeli chciałbyś otrzymywać co miesiąc informacje o ciekawych wydarzeniach na terenie Zielonej Wyspy wyślij maila na adres tourismireland@fki.home.pl z hasłem Irlandia.

więcej...


Kulinarna podróż po Irlandii z Robertem Makłowiczem
Przy wsparciu Tourism Ireland i Bord Bia (Irlandzka Izba Żywnościowa) powstały cztery odcinki ukazujące atrakcje turystyczne Irlandii w tym również oczywiście te kulinarne. Co warto zobaczyć w Dublinie, Cork i Galway by poznać Irlandię także od kuchni? Poniżej znajdziecie państwo krótką podpowiedź oraz przepisy z programu, zapraszamy także do oglądania poszczególnych odcinków na stronie internetowej: http://www.tvp.pl/styl-zycia/kuchnia/maklowicz-w-podrozy

więcej...